Sanal SunucuPaketleri

%10 Free

Mini

Standart

Big

Platinium

CPU 1
RAM 1 GB
SAS & HDD DISK 25 GB
BANDWIDTH Limitsiz
SETUP Ücretsiz
IP 1 Adet
₺14.99/ay

extraözellikler

TÜRKİYE LOKASYON

Bu sayfadaki tüm sunucular Türkiye lokasyonda barındırılmaktadır.

YÜKSEK TRAFİK

1 GBit Yüksek hat üzerinden hızlı ve trafik kotası geniş sunucular ile kafanız rahat olsun.

PERFORMANS & GÜVENLİK

Kullanılan raid yapısı ile verileriniz güvendeyken aynı zamanda performansın keyfini sürün.

sıkça sorulan sorularS.S.S (FAQ)

Kullanmakta olduğunuz hosting paketi yetersiz geldiğinde yada değiştirmek istediğinizde yükseltmek istediğiniz paketi seçerek mevcut paketiniz ile yeni alacağınız paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek istediğiniz pakete geçiş sağlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak kurulacaktır. Havale/EFT işlemleriniz için ticket açıp bilgilendirme yapmak zorundasınız. Hizmetiniz kurulduktan sonra mail ve sistem üzerinden bilgilerinizi görebilirsiniz.

Not: Ürünün kurulum süresi 5 dakika ile 7 saat arasında değişebilir.

Sitemizde "Ödeme Seçenekleri" sayfasında bulunan banka hesaplarımıza ödeme yapabilir yada geçmiş olduğunuz siparişinizin faturası üzerinden Kredi kartı ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sanal Pos mevcuttur.

Düşük bir paket ile giriş yaptınız ve işleriniz hızla artıyor yüksek paketlere ihtiyaç duyuyorsunuz ve bir üst pakete geçiş yapacaksınız endişe etmenize gerek yok yükseltme istediğiniz paketin ödemesini yaparak bir üst pakete dilediğiniz zaman geçebilirsiniz ay sonunu beklemenize gerek kalmaz.

Müşteri format talebi için , almış olduğunuz sunucu için dilediğiniz vakitte destek talebi açarak format işlemini personellerimiz tarafınca gerçekleştirebilirsiniz.Format işlemi kötüye kullanımı önlemek amacı ile sistemde mevcut değildir.