TurkVPS. Org Bilişim & Telekomünikasyon Hizmetleri

---

Yurtiçi/Yurtdışı lokasyon sunucuları, güvenilir teknik desteği, son teknoloji altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile TurkVps.Org, Türkiye hosting sektöründeki lider kuruluşlardan biridir. Bireysel, kurumsal ve bayi hosting ve diğer web hosting paketleri, yine Yurtiçi/Yurtdışı Konumlu Cloud Sunucu hizmetleri, çok cazip fiyatlı dedicated sunucu servisleri ve alan adı tescili servisi ile Türkiye hosting sektöründe hizmet sunmaktadır. Siz de Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermekte olan TurkVPS.Org dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi ve ekonomik hosting ve alan adı fiyatlarımızı görüntüleyebilir veya bize hemen 0850 303 1 876 telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiniz!

TurkVPS.Orgİstatistik

84

Kayıtlı Hosting

989

Mutlu Müşteri

132

Kayıtlı Sanal Sunucu

361

Kayıtlı TeamSpeak Server

TurkVPS.OrgEkibi

Mustafa

CEO

Ateş

CEO

Hakan

Asistan

Müşteri & FeedbackMüşterilerimizin & Yorumları

HakkımızdaTarihimiz

  • Yeni yatırım projeleri ararken bu sektörde büyük bir açık olduğunu gözlemledik. Bunun üzerine bu sektorde mevcut açıkları çözümlemek amaçlı sektöre giriş yapmış bulunmaktayız.

  • "Müsteri her zaman haklıdır" felsefesini sirketçe benimseyip her zaman müşterilerimize güler yüzlü ve çözüm odaklı olmayı amaçladık “Memnun etmek görevimiz, teşekkür almak hedefimiz”

  • Herzaman kendini ileri teknolojilere adayan bir firma olarak sizlere ucuz fiyatlara kaliteli hizmetler sağlamaktayız. İlk hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

  • Bireysel kurumsal ayrımı yapmadan dünya standartlarındaki internet hizmetlerini yıllardır en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Çalışanlarımız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet veriyor.

  • Ticket sistemi (sorun giderme) sayesinde müşterilerimizin sorunları ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.