Kategorilere Göre Alış Veriş

Süper Büyük ataşlar Vinil Kaplı, 30 Paketi 4 Inç Çeşitli Renk jumbo kağıt Klip Tutucu, renkli Dev Büyük Levha Tutun

Yeni

₺30.87

Ekstra Büyük ataşlar-boy kağıt tutucu özellikleri 4 inç tutabilir daha ve kalın kağıtları, aynı zamanda düzenlemek için mükemmel büyük dosyaları veya kartları
Güvenli Vinil Zımba-Bu renkli ataşlar vardır vinil kaplı, renk görmek için kolay onları yapar, ve kaplama klasörleri veya kağıtları üzerine tutun onları yapar güçlü, ve aynı zamanda değil sıfırdan kağıtları
Pratik Sınıflandırarak Klipler-Karışık renkler yapmak renk kodlama belgeleri kolay, en iyi için belge klasörleri sınıflandırma (Not: Renk rastgele, resim farklı olabilir.)
Çok fonksiyonlu Metal Klipler-Fit için para klip, kağıt tutucu veya mektup tutucu vb.
Kullanımı rahat-Dekoratif ataşlar eklemek ve kaldırmak kolay, kağıtları için sıkı tutabilir ve kayma olmaz kapalı, ev ofis ve okul kullanımı için iyi
Mega-yığınlarının için uygun kağıt veya büyük paketleri.
Yüksek Kapasiteli
Yüksek kaliteli metal malzeme, boy klipleri daha ve kalın kağıtları tutabilir (yaklaşık 50 yaprak), aynı zamanda düzenlemek için mükemmel büyük dosyaları veya kartları, ev ofis ve okul kullanımı için mükemmel.
Magzaine klipler
Çok İşlevli ataşlar
Bu dev klipler imleri olarak servis edilebilir veya mektubu klipler için günlük kullanım veya öğretim çalışma. Ek olarak, onlar da cips çanta için kullanılabilir, yığınları kağıt, broşür, mali tablolar, haritalar, para, kağıt tutucu veya mektup tutucu. Büyük için okul, ev ve ofis.
Yaratıcı DIY
Bu metal klipler sağlam ama aynı zamanda bükülebilir vardır. Hayal açığa, izin klipler sevinç ekleyin, yaşam veya iş yapmak için daha keyifli ve ilginç.
Renk: Rastgele renk (Not: Rastgele renk, belirtilen renk kabul etmiyoruz.)
Malzeme: metal
Paket İçeriği:

Etiketler: Ucuz Süper Büyük ataşlar Vinil Kaplı, 30 Paketi 4 Inç Çeşitli Renk jumbo kağıt Klip Tutucu, renkli Dev Büyük Levha Tutun, Yüksek Kalite Süper Büyük ataşlar Vinil Kaplı, 30 Paketi 4 Inç Çeşitli Renk jumbo kağıt Klip Tutucu, renkli Dev Büyük Levha Tutun, Çin Klip Tutucu ve Klip Dağıtıcı Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 7cm x 4cm (3.94in x 2.76in x 1.57in)
Tipi Clip Tutucu & Dispenser

Bir değerlendirme yazın

Süper Büyük ataşlar Vinil Kaplı, 30 Paketi 4 Inç Çeşitli Renk jumbo kağıt Klip Tutucu, renkli Dev Büyük Levha Tutun

Süper Büyük ataşlar Vinil Kaplı, 30 Paketi 4 Inç Çeşitli Renk jumbo kağıt Klip Tutucu, renkli Dev Büyük Levha Tutun

İlgili ürünler
Ürün karşılaştırma listesine eklendi